Piacenza Centro Bed and Breakfast

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Dit comfortabele Piacenza Centro Bed and Breakfast is gelegen binnen 11 minuten wandelafstand van de Civiele Musea van Palazzo Farnese en op 2 km van het Parco Galleana. Wifi wordt voorzien in openbare gebieden.

    De Basiliek van San Savino ligt op een korte afstand van deze bed en breakfast, en natuurgebieden zoals de Monte Lesima liggen op 950 meter afstand. Centro Bed and Breakfast Piacenza is ook binnen 5 minuten wandelafstand van de Kathedraal van Piacenza gesitueerd. Dit hotel is binnen het bereik van de Farnesische stadsmuren gelegen. Autostazione Servizio Extraurbano busstation is op circa 700 meter afstand van de accommodatie gelegen.

    Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Hier wordt elke ochtend een Italiaans ontbijt aangeboden. Tot de eetgelegenheden behoort ook Peppino, gelegen binnen handbereik van dit hotel in Piacenza.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Licentienummer033032-AT-00103,IT033032C29X88XUQN

    Kameropties bij Piacenza Centro Bed and Breakfast

    Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Piacenza Centro Bed and Breakfast Faciliteiten foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Kamer foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Andere info foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Kamer foto Piacenza Centro Bed and Breakfast In de buurt foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Interieur foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Voorzieningen foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Voorzieningen foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Interieur foto Piacenza Centro Bed and Breakfast Andere info foto
    Double Kamer

    Grootte: 17 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Piacenza Centro Bed and Breakfast

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Piacenza Centro Bed and Breakfast

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is Piacenza Centro Bed and Breakfast huisdiervriendelijk?
      In Piacenza Centro Bed and Breakfast kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Piacenza Centro Bed and Breakfast